Język Ciała w Samouzdrawianiu . Część pierwsza.

A jakby to było poznać Język Ciała? Pytanie kwantowe….

Jak Myślisz Dlaczego Tak wielu Pięknych Ludzi odchodzi na Nowotwory? Mają Piękne ciała, stosują diety, ćwiczą jogę?

Wielu z nich odchodzi nie dowiadując się kim naprawdę są, nie odnależli prawdziwej przyczyny, prawdziwego powodu dla którego żyli tym świecie…. nie usłyszeli głosu swojej Duszy….. A ona mówi do nas prostym językiem…. poprzez Ciało. Tak Dusza komunikuje się poprzez Ciało. Każdy dyskomfort w ciele, każdy ból , każda emocja to wołanie Duszy… “Popatrz na mnie… Chcę ci coś powiedzieć…. Mamy umowę na to życie….”

Każda Choroba jest pukaniem Duszy o uwagę…. I zawsze chodzi o MIŁOŚĆ. O to, aby siebie pokochać. Może dlatego warto poznać Język Ciała? Poznanie Języka Ciała daje wielkie szanse na UZDROWIENIE…. Mam moc uzdrawiania siebie…. I TY także masz taką MOC….

“Uzdrowiciel nie jest kimś, do kogo idziesz po uzdrowienie… Uzdrowicielem jest ktoś kto wyzwala w tobie twoja zdolność uzdrawiania siebie… (FB/Solar Jaguar)”

Więc po co pojawia się tzw. choroba, dyskomfort, przeciwności losu? Kod jest prosty…. Nie jestem na swojej ścieżce, nie żyję swoim życiem, nadużywam siebie. Jeśli w tym momencie pozostanę w swoim komforcie…. nie dokonam żadnej zmiany…. Dusza upomni się ponownie, ale konsekwencje tego będą bardziej bolesne… Jeśli zaś zechcę poznać Język Ciała, wyjdę ze strefy tego co znane, mogę nie tylko uratować swoje ciało…. ale całe moje życie się zmieni… Na lepsze….

W Uzdrawianiu pomocne jest zadawanie pytań i odpowiadanie na nie…. Docieranie do swoich podświadomych schematów, przekonań…. każdy ból w ciele to zablokowana emocja, która może przynależeć do nas lub jest odziedziczona jako schemat rodowy…. (pamięć komórkowa). Najbardziej pozytywne jest to, że mogę je zobaczyć i uwolnić poprzez Uzdrowiciela w sobie lub Uzdrowiciela potrafiącego wyzwolić moją zdolność do samouzdrowienia.

Jakie to pytania?

Jaki jest mój prawdziwy cel? Jakie jest moje powołanie? Jakie schematy mam do uzdrowienia? Jakie przekonania mną powodują? Gdzie jeszcze nadużywam siebie? Czego nie chcę zobaczyć?

Co ciało mówi, gdy jest w chorobie?

Gdy bolą oczy zadaj pytanie, czego tak naprawdę nie chcę zobaczyć?

Gdy dopadnie cię katar…. Czego nie chcesz poczuć bo brzydko pachnie? Od jakich śmierdzących spraw uciekam?

Gdy bolą uszy…. Czego nie chcę słuchać, bo boli lub kiedy nie zostałem wysłuchany….?

Gdy bolą plecy…. Kogo na nich niesiesz?

Gdy boli cię żołądek? Czego nie trawisz w swoim życiu?

ITD… ITP….

Każda część ciała i narząd w ciele ma swój kod emocjonalny…. Idąc tym tropem mogę uwolnić każdą emocję a tym samym każda komórkę swojego ciała uczynić zdrową.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Języku Ciała….. Zapraszam Cię na moje autorskie warsztaty SOUL SYSTEM i spotkania ze mną, gdzie podaję instrukcję jak korzystać z jego MOWY.

Kontakt do mnie znajdziesz na stronie www.agape.edulogmed.pl a teraz zmykam do swoich zajęć…

Pozdrawiam Cię serdecznie Z Miłością Agape …. Marianna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *