Medycyna Energetyczna. Soul System

Czy wiesz, podejrzewasz, masz świadomość, że jako Istoty jesteśmy wielowymiarowi, wielowarstwowi? I zanim cokolwiek pojawi się w naszym życiu, zdrowie, choroba, dom, nowe mieszkanie, nowa praca, obfitość finansowa, materialna lub nowy partner, miłość, zawsze istnieje ona najpierw w rzeczywistości energetycznej.

Jesteśmy wielowymiarowymi kreatorami. Wszystko, co dzieje się w życiu zostało przez nas stworzone w sposób świadomy lub nie. Kluczem jest Intencja, a o resztę zadba Wszechświat.

Wszystko jest energią. Nasze myśli, emocje, działania tworzą nasza rzeczywistość. Można nimi zarządzać w sposób świadomy. I tutaj bardzo ważne jest oczyszczanie swojej przestrzeni.

Tak jak każdego dnia myjesz swoje ciało, balsamujesz je, kremujesz oraz dobrze odżywiasz, tak każdego dnia lub kilka razy dziennie nawet potrzebujesz oczyścić się energetycznie.

Cały proces przebiega w kilka sekund. A co daje? Ogromne poczucie lekkości i przestrzeni. Lepszy oddech i miejsce na nowe, przyjemne doświadczenia.

Po co ten proces? Ponieważ zawsze w relacji z innymi Istotami zbieramy ich energię i pozostawiamy swoją, co może powodować poczucie zmęczenia, zniechęcenia lub nawet chorobę.

Czy emocje i myśli innych ludzi mogą być zaraźliwe? Tak. Przecież każdy z nas doświadczył pewnie np. inspiracji lub zniechęcenia pod wpływem słów, które usłyszał gdzieś w przestrzeni.

Gdy już masz nawyk oczyszczania energetycznego proces wystarczy powtarzać rano i wieczorem, a dzięki temu, twoje ciała energetyczne będą w doskonałym stanie.

Więcej o tym opowiadana warsztatach. Tam też ćwiczymy te umiejętności.

Informacje o warsztatach znajdziesz na mojej stronie . https://agape.edulogmed.pl

Zapraszam. Z Miłością

Marianna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *