Warsztaty Kroniki Akaszy. Rekomendacje.

“Warsztaty z Kronik Akaszy to podróż w głąb siebie… Podróż która sprawia, że poznajemy swoje potencjały, poznajemy historię swoją, swojego rodu, spotykamy swoich Przewodników a to wszystko w energii bezwarunkowej Miłości. Zachęcam każdego kto chce zrobić krok w kierunku poznania swojej Duszy… Serdecznie polecam warsztaty z Marianną. Ona sama jest pełna światła, ciepła, mądrości i wiedzy. Ola”

Marianko Droga,

Ja dziękuje Tobie za umożliwienie mi zobaczenia tego co dla większości ludzi jest niewidoczne, podczas tych kilkunastu godzin spędzonych w gronie pozostałych uczniów, warsztatowiczów I oczywiście w Twojej obecności czułem się zupełnie magicznie, trochę się spodziewałem ze warsztaty będą interesujące i że przekażą zasoby wiedzy która będzie wyjątkowa w swoim rodzaju ale wszystko wykroczyło ponad i poza moje wyobrażenia oczywiście ku mojej wielkiej radości . Pięknie zrównoważona ilość teorii, praktyki, odpoczynku czy nawet luźnych rozmów albo dzielenia się obserwacjami czy doznaniami jest bardzo ważna I w moim przekonaniu powoduje ze kurs postrzega się jako przyjemność I miło spędzony czas a nie szkolną rutynę .Tak naprawdę to często po warsztatach przypominam sobie niektóre rzeczy a wręcz przeżywam niektóre na nowo. Poleciłbym taki warsztat każdemu kto poważnie myśli o swoim duchowym rozwoju i samopoznaniu ale również widzę wiele innych możliwości użycia tej wiedzy na przykład do pomocy innym ludziom. Czas szybko leci wiec jesienne warsztaty część II już wkrótce! Ponownie odstęp czasowy będzie wystarczająco długi by poćwiczyć i przygotować skrzydła do lotu !

Jeszcze raz dziękuje. Ściskam. Greg

“Zdecydowanie warto poznać i uczyć się u Marianny. Dla mnie wyjątkowy kurs jej autorstwa, cudowna atmosfera i świetna grupa. Wiedza przekazywana w lekki, zrozumiały i przystępny sposób. Jestem wdzięczna za przecudowne doświadczenie, które gorąco polecam każdemu. Możliwości po tym kursie są nie do opisania, trzeba samemu spróbować. Nie mogę się doczekać kolejnego kursu Kronik Akaszy. Dziękuję Marianno z całego serca”.  Ania

“Kochana Marianko , wspaniała Przewodniczko , dziękuję że tak pięknie poprowadziłaś warsztaty . Dzięki nim mogłam bliżej poznać siebie , odkryłam tajemnice mojej wędrówki . Odkrywanie Kronik Akaszy to najcudowniejszy moment w moim życiu , wiedza którą otrzymałam,  pozwoli mi z radością  wypełnić drogę mojego życia . Dreszcze na ciele, wzruszenie, spokój, radość, odkrywanie tajemnic, uzdrowienie towarzyszyły nam na Warsztatach . Moja Dusza się unosi i świeci kolorami tęczy .Agata”

“Poczucie mocy i radości w atmosferze cudownej energii. Nieziemskie podróże, niezwykłe wsparcie, budująca kobieca więź. Polecam wszystkim, którzy poszukują wspaniałego przewodnika w odkrywaniu swojej duchowości. Daria”

Bardzo polecam warsztaty prowadzone przez Mariannę. To wspaniale spędzony czas. Odbyłam podróż w głąb siebie, poznałam jeszcze bardziej swoją duszę i potencjał. Dzięki Mariannie dowiedziałam się jak cudowną i niesamowitą przestrzenią są Kroniki Akaszy, oraz jak wiele można się z nich dowiedzieć. Bardzo dużo się nauczyłam na tych warsztatach, zdobyłam nową wiedzę i poszerzyłem swoją świadomość. Dodam jeszcze, że oprócz tego, że Marianna przekazuję swoją wiedzę w sposób lekki i bardzo przystępny, to również stwarza bardzo miłą i ciepłą atmosferę. Niebawem kolejne warsztaty, których już nie mogę się doczekać. Bianka

Dziękuję za piękne rekomendacje…. Zapraszam na warsztaty. Marianna tel. 505943321

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *