Sięganie do Akaszy

Jesteśmy istotami Wielowymiarowymi, to znaczy, że jednocześnie przebywamy w wielu pozaziemskich wymiarach, choć tylko niektórzy z nas mają tego świadomość. Ubrani w ciała, jak w uniformy żyjemy w przestrzeni kilku zmysłów. Czasem tylko przebłysk intuicji powoduje, że wychodzimy poza schemat swojego ziemskiego ubrania… Jednakże, każdy z nas ma dostęp do swojej Akaszy cały czas, ponieważ jest ona zapisana w naszym DNA, a dokładniej drogowskazy do biblioteki głównej, postrzeganej przez nas jako inny wymiar.

Czy możesz pojąć, że w Akaszy jest zapisana cała Twoja wiedza i wszystkie doświadczenia poprzednich wcieleń? Cała twoja biologia, upodobania, emocje, talenty? Lęki, skłonności do dramatu, mądrość, spokój, nadzieje, rozwiązania? Akasza pamięta fragmenty poprzednich wcieleń, które stworzyły blokady i przyzwyczajenia, które masz w tym życiu… Jeśli zastanawiasz się skąd twój lęk przed wodą, zwierzętami, zamknięciem, wysokością lub inne lęki, których źródła nie znasz, odpowiedź możesz znaleźć w swojej Akaszy… Upodobania żywieniowe, zainteresowania lub talenty, świadomość, idealne zdrowie, wiedza w zakresie spraw, których nigdy się nie uczyłeś również znajdują się w twojej Akaszy.

Akasza pamięta każdą myśl, czyn, działanie, przekonanie, doświadczenie, każdy stan, który kiedykolwiek w jakimkolwiek czasie i przestrzeni był Twoim udziałem. Zapisy księgi Akaszy nie są linearne, lecz kwantowe. Wyobraź sobie bibliotekę z wieloma półkami i wieloma książkami. Jeżeli ta biblioteka to TY, znasz wszystkie te książki, przeczytałeś je, każda z ich zostawiła w Tobie swój ślad, ale nie pamiętasz już dokładnie ich treści, jednakże pozostał ślad informacji w twoich emocjach, twojej pamięci, w twoich komórkach a jeśli chcesz możesz sięgnąć do każdej z nich i przypomnieć sobie ich treść. Tak działa Akasza…

Proces ten jest kwantowy i możesz zwrócić się do niego następująco:

„Droga strukturo komórkowa! Chcę posiadać atrybuty, które uzyskałem w czasie, który nazywam swoją przeszłością, a które pozwolą mi żyć w moim obecnym życiu z większą łatwością i wdziękiem. Pragnę przypomnieć sobie te rzeczy, które pozwolą mi na dłuższe życie, lepsze wykonywanie zadań i dadzą mi poczucie spokoju w rzeczach, które pragnę robić. Pragnę wydobyć ze swojej Akaszy wszystko to, co jest w moim osobistym DNA”

Kryon, Dwanaście warstw DNA

Wypróbuj… Jako istota wielowymiarowa. Nie musisz znać szczegółów procesu. Pozwalasz, aby twoje własne DNA zdecydowało o tym, które zasoby są teraz dla Ciebie najbardziej potrzebne. Nie musisz przecież znać budowy samochodu, aby nim jeździć. Tak DNA odpowiada na twoją intencję.

 Pomyśl o tym.

Viki Emili Elli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *