Kroniki Akaszy- warsztat źródłowy (zakres podstawowy) 21-23 styczeń 2022 r.

Kroniki Akaszy to rodzaj kosmicznej pamięci, banku informacji, w którym zapisane są wszystkie wydarzenia, „biblioteka wszechświata”. Są tam zapisane wszystkie myśli, czyny, wierzenia, idee, emocje, przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, obecne i poprzednie wcielenia.

Więcej znajdziesz na moim blogu: www.pracowniaagape.edulogmed.pl

Każdy z nas ma dostęp do swoich Kronik Akaszy. Wielu z nas korzysta z nich na co dzień nie będąc tego  świadomym. Niektórzy po odpowiednim dostrojeniu…. Np. podczas medytacji. Są też tacy, którzy potrzebują pośrednika… przynajmniej przez jakiś czas…., do momentu, gdy sami zechcą odnaleźć drogę do swoich Kronik Akaszy poprzez intuicję, zadawanie pytań Wszechświatowi lub jak wolą inni Powszechnemu Polu Informacyjnemu…. Powszechnemu Polu Informacji.

Spotkanie w Kronikach Akaszy jest Wydarzeniem Duchowym, choć pytania które możesz zadać do swoich Mistrzów, Nauczycieli oraz Umiłowanych Istot mogą dotyczyć każdej sfery życia lecz informacje, które uzyskasz będą odpowiedziami z perspektywy Kronik Akaszy i dzięki nim możesz uzyskać głębszy wgląd w swoją duchowość.

Obszary życia, o których możemy zdobyć informacje Kronikach Akaszy: zdrowie, relacje z innymi ludźmi, rozwój osobisty, duchowy, sukces, poprzednie wcielenia, wzorce zachowań, osobista ścieżka rozwoju lub rozwój duchowy, duchowy cel, nawracające sny.

Kroniki Akaszy- warsztat praktyczny podstawowy to 3 dni podczas, których będziemy ćwiczyć wejście to swoich Kronik Akaszy oraz wykonywać odczyty dla współuczestników tego warsztatu.

Będziemy pracować nad osobistymi pytaniami, dotkniemy informacji dotyczących poprzednich wcieleń, które mają wpływ na nasze obecne życie oraz spytamy o potencjały na przyszłość.

Praktyka poparta będzie wiedzą teoretyczną na temat pamięci komórkowej, życia po życiu i przed życiem, powiązań karmicznych i emocjonalnych, planu i celu duszy oraz przestrzeni energetycznych do których możemy dotrzeć podczas odczytów.

Będziemy też wykonywać wiele ćwiczeń czytania Kronik Akaszy.

Podczas warsztatu opowiem także o tzw. BHP czyli uziemianiu się i piciu wody a także o świętej przestrzeni

Przygotuj na warsztat karimatę, wodę, świecę, białą szałwię lub Palosanto. Wieczorem przed warsztatem oczyść się poprzez kąpiel w soli np. Epsom. 24 godziny przed warsztatem nie pij alkoholu ani nie zażywaj innych środków zmieniających świadomość.

Jeśli zechcesz, znajdziesz czas…. Zerknij proszę do poniższej literatury, aby przybliżyć sobie tematy, poruszane podczas spotkania…. Jeśli nie zdążysz, nic się też nie stanie….

Gabrielle Orr, Kroniki Akaszy. Jedyna prawdziwa miłość, Wydawnictwo Koss

Jonette Crowley, Soul Body Fusion®, Wydawnictwo Biały Wiatr

Kryon, Dwanaście warstw DNA, Wydawnictwo JEG

Barbara Ann Brennan, Dłonie pełne światła, Amber

Mark Wolynn, Nie zaczęło się od Ciebie, Czarna Owca 2017

Sylvia Browne, Życie po drugiej stronie

Michael Newton, Wędrówka Dusz oraz Przeznaczenie dusz

Robert Shwartz, Dar duszy, Samsara

Colin Tipping, Radykalne Wybaczanie, Medium

Warsztat on-line na zoom  21-23 styczeń 2022 r. w godzinach 19.00-22.00 (piątek), sobota 10.00 -18.00 i niedziela 10.00-18.00 Cena (promocyjna) 490 złotych płatność do 15 grudnia 2021 r. Potem 590 złotych. W cenie moja wiedza i doświadczenie, transformacja energii, sesja Soul Body Fusion ® oraz materiały i certyfikat Praktyka Kronik Akaszy.

ING BANK ŚLĄSKI 81 1050 1605 1000 0090 9103 3143 Pracownia Agape i Edulogmed, 44-335 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

Jako praktyk Kronik Akaszy będziesz mógł/mogła wykonywać odczyty dla innych osób jeśli poczujesz się gotowy/gotowa. Jakość odczytów, które będziesz robił/robiła zależne są od Twojej własnej praktyki oraz doświadczenia i wiedzy, którą zgłębiać będziesz we własnym zakresie.

Ja dostarczę Ci narzędzi, dzięki którym możesz to zrobić, lecz odpowiedzialność za ten proces bierzesz Ty, tak jak tylko Ty jesteś odpowiedzialny /odpowiedzialna za całe swoje Życie.

Moja intencją na to spotkanie jest, aby dać naszym duszom przestrzeń do działania i otworzyć się na to co przyjdzie z Miłością bezwarunkową Agape. Kroniki Akaszy to przestrzeń Miłości Agape

W naszej pracy przewiduję wiele medytacji, praktykę Soul Body Fusion®, pracę z kartami min. Agape. Pytania Kwantowe, Anielskimi, Mistrzów Duchowych… Każda grupa jest Inna, dlatego będę podążać za energią grupy… a czuję, że ta grupa będzie bardzo mocna…. dlatego przynieś kryształ górski do jednej z medytacji….

Serdecznie Cię zapraszam… Jeśli zechcesz kogoś zaprosić na to wydarzenie…. Bo czujesz, że to ważne…. Możesz to zrobić… Bądźmy znów razem… Jeśli się nie znamy osobiście a chcesz wziąć udział w tym spotkaniu… napisz do mnie gcmarianna@gmail.com

Marianna Czarniecka Tel. 505 943 321 Zapisy: gcmarianna@gmail.com

Rekomendacje o tych warsztatach znajdziesz we wpisach: refleksje po warsztatach oraz rekomendacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *