Kroniki Akaszy. Refleksje po warsztatach… styczeń-luty 2021 r.

Warsztaty z Kronik Akaszy były magiczne, bardzo uzdrawiające wiele aspektów mojego oraz jego uczestników życia tego TU w tym Tu i Teraz oraz tam po drugiej stronie za tzw. zasłoną, gdzie również toczy się życie.

Czekali na nas nasi przodkowie, Mistrzowie, Nauczyciele , Uzdrowiciele oraz Przewodnicy. Wiele aspektów nas samych zostało uzdrowionych, przemienionych w Światło.

Nasi przodkowie, którzy spędzają czas za zasłoną tzw. wieczności czekający na uzdrowienie, również je otrzymali…

Praca w Kronikach Akaszy działa na wiele aspektów życia, bo życie, które mamy TU jest kontynuacją ścieżki Duszy, jej planu na nasz ziemski czas…..

Często nie potrafisz pójść z czymś dalej, rozwinąć się, bo coś Cię trzyma, nie wiedzie ci się w zdrowiu, w finansach, w relacjach…. Odpowiedzi są, znajdziesz je jeśli pytasz, lecz często trzeba zajrzeć poza zasłonę…. i to dzieje się, gdy pytamy w Kronikach Akaszy….. Dziękuję wszystkim uczestnikom warsztatów, których miałam zaszczyt jako Przewodnik zaprowadzić do Kronik….

A co takiego się wydarzało? Oto kilka z przekazów….

“Widzę Kobietę całą w Świetle, która stoi przed Złotą Świetlistą Bramą. To twoja babcia…. Wyciąga do Ciebie rękę, chce przejść przez tę bramę, ale nie może, bo coś ją Tu trzyma…. Jakieś sprawy, które nie zostały do końca za jej życia załatwione… Ona nie ma już wiele czasu…. Te sprawy dotyczą Ciebie… Teraz stoi przed jakimś domem, czeka na Ciebie. Idziesz w jej stronę. Wchodzicie do domu. Ona wylatuje z domu jako biały wolny ptak, a Ty wracasz na ścieżkę. Uzdrowienie dokonało się.”

“Widzę Ciebie i Twoje połączenie grubym sznurem do całej linii Kobiet w Twoim Rodzie… One czekają na uwolnienie…. Wszystkie jesteście połączone, czymś co Wam nie służy. To lęk przed głodem…. przekazujecie go sobie z pokolenia na pokolenie…. Sznur jest połączony z kością ogonową każdej z nich i jest to bardzo długi sznur…. Wyjmuję go i oddaję Archaniołowi Michałowi, który przekazuje go do Światła. W miejscu, gdzie był sznur pojawia się wyraźna ulga…”

“Widzę kobietę, która zbliża się do Nas. Trzyma w rękach bukiet polnych kwiatów i przekazuje je Tobie w podziękowaniu.”

“Przyszła do Ciebie Uzdrowicielka. Robi ci okłady w okolicach brzucha i podaje zioła, które pijesz. ( w tym czasie osoba, dla której jest wykonywany odczyt ma uczucie mrowienia w tej okolicy)”

Refleksje powarsztatowe uczestników:

“Warsztaty z Kronik Akaszy to podróż w głąb siebie… Podróż która sprawia, że poznajemy swoje potencjały, poznajemy historię swoją, swojego rodu, spotykamy swoich Przewodników a to wszystko w energii bezwarunkowej Miłości. Zachęcam każdego kto chce zrobić krok w kierunku poznania swojej Duszy… Serdecznie polecam warsztaty z Marianną. Ona sama jest pełna światła, ciepła, mądrości i wiedzy. Ola”

“Kochana Marianko , wspaniała Przewodniczko , dziękuję że tak pięknie poprowadziłaś warsztaty . Dzięki nim mogłam bliżej poznać siebie , odkryłam tajemnice mojej wędrówki . Odkrywanie Kronik Akaszy to najcudowniejszy moment w moim życiu , wiedza którą otrzymałam,  pozwoli mi z radością  wypełnić drogę mojego życia . Dreszcze na ciele, wzruszenie, spokój, radość, odkrywanie tajemnic, uzdrowienie towarzyszyły nam na Warsztatach . Moja Dusza się unosi i świeci kolorami tęczy .Agata”

“Wdzięczność Marianko za to niezwykłe doświadczanie naszej mocy i wiedzy. Hania”

“Coś wspaniałego, DZIEKUJE Marianno z całego serca. Ewa”

“Poczucie mocy i radości w atmosferze cudownej energii. Nieziemskie podróże, niezwykłe wsparcie, budująca kobieca więź. Polecam wszystkim, którzy poszukują wspaniałego przewodnika w odkrywaniu swojej duchowości. Daria”

Kochani. Ja także Wam dziękuję za piękny czas z Wami….

Zapraszam na kolejną edycję

info pod linkiem https://pracowniaagape.edulogmed.pl/kroniki-akaszy/kroniki-akaszy-warsztat-zrodlowy-zakres-podstawowy/

Marianna Głębocka- Czarniecka gcmarianna@gmail.com tel. 505 9433 21

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *