Jak wygląda odczyt z Akaszy

Odczyt z Kronik Akaszy jest wyjątkowym wydarzeniem. Wejście do Kronik klienta odbywa się wyłącznie za jego zgodą oraz przy pomocy specjalnej modlitwy (szkoła wg. Gabrielle Orr) do Mistrzów, Nauczycieli oraz Umiłowanych Istot a także Strażników Kronik Akaszy. W czasie odczytu, przebywamy w bardzo wysokich wibracjach jedenastego wymiaru, gdzie znajdują się Kroniki Akaszy, w atmosferze Miłości Bezwarunkowej. Odczyt odbywa się w silnej, przyjemnej, uzdrawiającej energii co możemy odczuwać jako wibrację w ciele, delikatny nacisk na głowę lub inne części ciała, wyjątkowe ciepło. Podczas całego odczytu klient i konsultant pozostają w świadomości i kontakcie. Oczy mamy otwarte (bo jak czytać, zamkniętymi oczami 🙂 ). Podczas odczytu klient otrzymuje takie informacje, jakie jest gotowy otrzymać i (tu ważna informacja!) podczas odczytu z Kronik Akaszy nie otrzymasz złych informacji. Jeśli tak jest, to nie jest to odczyt z Kronik Akaszy. Odczyty mogę robić z każdego miejsca na Ziemi. Dla siebie do Akaszy wchodzę często, ponieważ jest to miejsce, w którym regeneruję się a także doładowuję swoją energię i lubię kontakt z moimi Mistrzami, nauczycielami oraz umiłowanymi Istotami, którzy mają ogromne poczucie humoru i lubią z nas żartować….

Odczyt z Kronik Akaszy może dotyczyć każdego tematu zarówno tego życia w tym Tu i Teraz czyli relacji, pracy, związków, zdrowia, talentów, pracy, rozwodu, śmierci ukochanej osoby, dobrobytu, życiowego celu a także wzorców karmicznych, powiązań energetycznych, przyrzeczeń z poprzednich wcieleń. W kronikach możemy znaleźć odpowiedź na pytanie: Co sprawia, że negatywne przeświadczenia utrwaliły się w podświadomości i z czym maja związek. Czy przyczyny mają związek z ciałem (nadużycia, głód, choroby). A może z fałszywymi przekonaniami (nie jestem nic wart, nie jestem godzien, życie jest nie fer)? A może chodzi o emocje: smutek, lęk, niepokój, depresję? Może to przyczyny duchowe związane z brakiem połączenia ze Stwórcą, potrzebą kontrolowania, brakiem zaufania. Prócz informacji dotyczących tych tematów, otrzymasz także wskazówki, co możesz zrobić, aby rozwiązać swoje problemy, lecz są to jedynie sugestie i możesz z nich skorzystać lub nie- decyzja zawsze należy do Ciebie, bo masz wolna wolę.

Pytania ogólne dotyczące pracy w Kronikach Akaszy: Co jest najważniejsze dla mnie w życiu na ten moment? Co dziś powinnam/ powinienem wiedzieć o tej sytuacji….? Czego ta sytuacja ma mnie nauczyć? Jak najlepiej mogę stworzyć równowagę i harmonię w życiu? Co powinnam wiedzieć, aby poprawić relację z…? Dzięki Kronikom możemy również uwolnić wiele wzorców, wykonać pracę z cieniem, uzdrowić relacje z poprzednich wcieleń, które blokują nasz rozwój w tym życiu, przyjrzeć się naszym związkom z pieniędzmi oraz poruszyć wiele innych tematów, o których napiszę wkrótce.

Viki Emili Elli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *