Medycyna energetyczna. Zaproszenie

Chciałabym podzielić się z Wami pewną prawdą o mnie, nawet jeżeli będzie to dla wielu trudne do zrozumienia i zaakceptowania. Trudno. Jestem osobą o wielu talentach i doświadczeniach i przyszedł już czas przestać się z nimi ukrywać… Od pewnego czasu jednym z moich potencjałów jest tzw. medycyna energetyczna i nie jest to specjalizacja, którą (przynajmniej narazie) wykłada się na jakiejkolwiek uczelni.

Medycyna energetyczna to medycyna przyszłości, bez wiedzy o tym jak działa energia oraz uzdrawianie energetyczne niemożliwe będzie jakiekolwiek leczenie. Zresztą już w wielu przypadkach standardowe leczenie nie działa, czego sama doświadczyłam kilka lat temu. Medycyna energetyczna to nie to samo, co bioenergoterapia…. Medycyna energetyczna, która jest w moim potencjale to połączenie Uzdrawiania z tym, czego pragnie Dusza. Jaki jest jej plan w tym świecie. Planem dla mojej Duszy jest min. praca z dziećmi Nowej Ziemi oraz pokazanie rodzicom dzieci, które od kilkunastu lat przychodzą na świat, jak radzić sobie z wyzwaniami oraz potencjałami ich dzieci.

Wielu specjalistów, nauczycieli oraz samych rodziców zauważa, że stare sposoby wychowania, nauczania i postepowania z nimi nie działają. Moim marzeniem jest, aby rodzicom, dziadkom, nauczycielom, psychologom, lekarzom ,pedagogom, logopedom, fizjoterapeutom przekazać kody dostępu do tych dzieci oraz zwrócić uwagę na ich potrzeby, tak aby jak najlepiej wpłynąć na ich rozwój, ponieważ to one będą tworzyły Nowa Ziemię i Dobrobyt w Naszym Świecie.

Wszystko w obecnym świecie zmienia się bardzo dynamicznie. Nigdy tak szybko nie rozwijały się technologie. Nie sposób zatrzymać postępu. Energia istniała zawsze, bo wszystko jest energią, lecz w obecnych czasach dostęp do tych przestrzeni jest łatwiejszy i możliwy dla każdego. Więc jeśli jest w Twoim życiu coś co pomimo prób nie działa…. Jeśli Twoje dziecko jest niepełnosprawne, lub ma jakiekolwiek zaburzenia emocjonalne, lękowe, depresyjne, jeśli Ciebie dotykają jakieś trudności choroby lub trudne doświadczenia to jest to przestrzeń dla przyjrzenia się medycynie energetycznej….

Moim darem jest to, że widzę więcej niż przeciętny człowiek, że łączę wiedzę o mózgu, psychologiczną, pedagogiczną, neurologopedyczną, epigenetyczną, psychogenealogię z wiedzą na temat energii. Jest to unikatowy miks, który jest dostępny tylko mnie. Bo nie wszystko jest takie jak się wydaje oraz jak może wyglądać. Dziś integruję swoją wiedzę i doświadczenia.

Wiem też, że jest to wiedza dla tych z was, którzy są na nią gotowi…. I moim pragnieniem i marzeniem jest, aby stała się ona powszechna, dla dobra nas wszystkich i dobra naszych dzieci. Do zobaczenia więc na szlaku odkrywania Medycyny Energetycznej. Oczekujcie Sowy ode mnie. Dziś post otwierający…. bo nareszcie zdobyłam się na odwagę, aby pokazać prawdy o mnie. Jeśli doczytałaś/ doczytałeś do końca, jestem ci wdzięczna. Będę wdzięczna także za pozytywny komentarz. Dziękuję….CDN

Marianna Czarniecka- Wielowymiarowa Dusza o wielu talentach, za które jestem wdzięczna.

Więcej o mnie znajdziesz na www.edulogmed.pl praz https://agape.edulogmed.pl

kontakt do mnie tel. 505 943 321 lub e-mail: czarnieckamarianna@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *