Dzieci Nowej Ziemi. Początek

Tak. Już czas, abym napisała o tym czym od wielu lat zajmuję się na tej Planecie. Po co tu jestem, oraz jaka jest moja umowa z dziećmi. Dziećmi Nowej Ziemi.

Dzieci Nowej Ziemi, to te, które od kilku lat rodzą się dla Gai, aby podnosić jej wibracje, aby uczyć nas dorosłych, czym jest Miłość do Ziemi, naszej Matki i Karmicielki, czym jest Miłość do wszelkich istot, które zamieszkują świat, czym jest wzajemna miłość do nas samych.

Dzieci te są naszymi wielkimi nauczycielami pod warunkiem, ze potrafimy czytać sygnały, które nam przekazują. One dokładnie wiedzą, jakie są ich zadania i misja w tym niezwykłym czasie, czasie, kiedy Planeta Gaja rodzi się na nowo.

Dzieci te mają wrodzone zdolności telepatii, działania w przestrzeni energetycznej, do której każdy z nas ma dostęp, lecz musimy sobie o tym przypomnieć. Dużym cierpieniem dla nich jest systemowe kształcenie, zamkniecie w klasach szkolnych lub wędrówki od specjalisty do specjalisty, który mając starą wiedzę często nie potrafi im pomóc.

Tak zwane zaburzenia integracji sensorycznej, które są “problemem” w tym świecie, tak naprawdę są przygotowaniem ich ciał do funkcjonowania na Nowej Ziemi, gdzie wibracje są wyższe, gdzie materia nie jest już tak gęsta.

Skąd to wiem? Ponieważ komunikuję się z tymi dziećmi na poziomie energetycznym. Potrafię też spojrzeć za tzw. zasłonę swoim wzrokiem kwantowym i widzieć. Poza tym wypełniam umowę, z którą przyszłam na Ziemię. Te dzieci potrzebują osób, które pomogą im zrealizować swoja misję.

Jeśli zainteresował cię temat, jesteś rodzicem, terapeutą, nauczycielem, lekarzem, zapraszam do kontaktu oraz na warsztaty mocno poszerzające te wiedzę. Moją intencją jest wspieranie dzieci poprzez przygotowanie dorosłych do ich prowadzenia. Jestem gotowa, aby wspierać tych, którzy zechcą się do tej intencji przyłączyć.

www.agape.edulogmed.pl Dzieci Nowej Ziemi. Medycyna energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *