Acces Bars ® metoda nie tylko dla ciała i umysłu. Acces Bars ®Skuteczna metoda dla dorosłych i dzieci.

Czym jest Acces Bars ®? Dla mnie jest niezwykle przyjemną metoda działającą wielowymiarowo. Trudno jest mi opisać to doświadczenie…. Po prostu trzeba go doświadczyć…. Ja po procesie czułam ogromne odprężenie i poczucie szczęścia…. Tak jakby świat nabrał innych kolorów, odzyskałam oddech i radość życia…. Po jednej 90 minutowej sesji…. Więc co to za cuda?

Jest to energetyczny proces manualny, który działa wielowymiarowo. Podczas dotyku 32 punktów na głowie dochodzi do:

pobudzenia pracy neuroprzekaźników, które odpowiadają za prawidłową pracę mózgu i nasze funkcjonowanie

obniżenia się częstotliwość fal mózgowych do relaksacyjnych fal Theta i czujemy się wtedy jak podczas głębokiej medytacji

wprowadza w stan koherencji serca i umysłu gdzie odczuwamy większą witalność oraz reagujemy większym spokojem w trudnych sytuacjach

rozładowania skumulowanych ładunków elektrycznych, które tworzą nasze blokady w myśleniu i funkcjonowaniu, mamy jasność umysłu i odwagę do działania.

ACCESS BARS podczas dotyku:

 • rozładowuje spolaryzowane ładunki elektromagnetyczne zgromadzone w mózgu
 • zmienia się poziom energii w wyniku różnicy potencjału dwóch ciał

ACCESS BARS

 • Uwalnia od napięć, natłoku myśli
 • Obniża poziom stresu
 • Znosi mentalne blokady w mózgu
 • Obniża pobudzenie i nerwowość
 • Odpręża, relaksuje
 • Zwiększa poziom koncentracji
 • Pomaga w kłopotach ze snem
 • Dodaje pewności siebie
 • Zwiększa poziom odwagi i chęci do działania
 • Poprawia relacje
 • Przynosi spokój i uczucie większej witalności
 • Pozytywnie wpływa na sferę seksualną
 • Otwiera większe możliwości przyciągania pieniędzy

Czy takie zmiany można skatalogować ? Udowodnić ?

Może zainspirują Cię wyniki poniższych badań.

Badanie przeprowadzone przez neurobiologia Dr. Jeffrey Fanin w 2015 r. wśród 60 uczestników

85% uczestników miało zmianę w obszarze koherencji serca i umysłu

Według Instystutu Hartmath korzyscią jest jasność umysłu, witalność, zmniejszenie stresu, lęku

63% uczestników przeszło emocjonalną lub/i fizyczna transformację, co zostało zrejestrowane podczas pomiaru QEEG – mapowania mózgu

Badanie przeprowadzone przez dr Terrie Hope, opublikowane w 2017 roku w Journal of Energy Psychology, które polegało na pomiarze wzorców fal mózgowych z wykorzystaniem mapowania mózgu (QEEG) oraz przeprowadzeniu specjalnych badań kwestionariuszowych.

U 82,7 % odnotowano zmniejszenie intensywność objawów depresji

U 84,7% zmniejszyły się objawy lękowe – najniższy wynik to 50%.

Sceptycy mogą doszukać się, że w badaniu brało udział tylko 7 osób. Z drugiej strony każda z tych osób miała redukcję objawów o minimum 50 %, a niektóre 100% i to bez leków, 90 minutowej sesji Access Bars za pomocą dotyku 32 punktów na głowie i facylitującej rozmowy.

Niezależne badanie przeprowadzone przez Facylitatorów Access Bars w 2019 roku opublikowane na stronach Access. W badaniu wzięło udział 480 uczestników, które odczuwało stres, miało lęki lub cierpiało na depresję.

338 uczestników zgłosiło STRES – 97, 6% wskazało zmniejszenie

278 uczestników zgłosiło lęk – 86,6% wskazało zmniejszenie poziomu lęku

204 uczestników zgłosiło ból – 78,4 % wskazało jego zmniejszenie

392 uczestników miało poczucie braku szczęścia – 61,9% wskazało na wzrost szczęścia.

ACCESS BARS jest metodą, która ułatwia zmianę, zmianę reagowania na określone sytuacje oraz zmianę naszego sposobu myślenia i funkcjonowania naszego mózgu.

Acces Bars powstał w 1990 roku i otrzymał Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych – NationalCertification Board for TherapeuticMassage and Bodywork i funkcjonuje w 170 krajach świata.

Symbol Access – „Dmuchawiec”, który z lekkością pozbywa się swoich nasion by stworzyły nowe rośliny, a dzięki Barsom pozbywamy się swoich blokad by tworzyć nowe rzeczy czy realizować swoje marzenia i plany.

Opis kursywą pochodzi z ulotki informacyjnej o Acces BARS

Jak skorzytać z metody?

Po prostu zapraszam…. Kontakt do mnie to 505 943 321….

I jeszcze jedna rekomendacja Bogdana….

Chcę podzielić się moimi doznaniami po sesji Access Bars. Przed rozpoczęciem nie miałem szczególnych oczekiwań co do efektów zabiegu, ale po zakończeniu byłem niezmiernie zaskoczony tym co u siebie zauważyłem. Mój kręgosłup wyprostował się a dzięki temu przybyło mi z powrotem parę centymetrów wzrostu. To tak zaraz w sferze fizyczności.  Zabieg daje bardzo głębokie odprężenie, czułem się jak po dobrze przespanej nocy; podczas jego trwania miałem cały czas bardzo piękne obrazy przed oczami (o ile można mieć obrazy z zamkniętymi oczami) ale to nie był sen.        Na drugi dzień zauważyłem że moje mięśnie wokół kręgosłupa „pracują ‘’ inaczej niż przez całe lata do tej pory.  Zauważyłem też że mam bardzo pozytywne nastawienie do wszystkiego co mnie otacza. Cieszy mnie i zachwyca wszystko na co patrzę, może to piękna wiosna, zieleń i kwitnące wokół kwiaty i drzewa, ale zwracam na to wszystko uwagę jakbym oglądał to po raz pierwszy w życiu. Z pełnym przekonaniem mogę polecić każdej osobie, ta metoda daje  jeszcze wiele pozytywnych efektów, czekam z niecierpliwością co jeszcze dobrego w moim życiu się wydarzy. Dziękuję.

Rekomendacja Asi:

Dziś zostałam obdarowana przez Mariannę cudownym czasem w trakcie zabiegu ACCESS BARS. To były niezmiernie piękne chwile, w błogości, spokoju, relaksie, błogostanie. Po prostu CUDOWNIE! Podczas zabiegu Marianna wyjaśniała mi co będzie się działo, na co zwrócić uwagę, co może się podziać. Podążała za mną, prowadząc mnie “w sedno”. Gdy oznajmiła mi, że skończyłyśmy – pomimo, że zabieg trwał ok. półtorej godziny – ogarnął mnie żal, że to już koniec. Czułam się jak po MEGA rozluźniającym, relaksującym masażu. Czułam, że moje baterie są naładowane do pełna, byłam jak nakręcona, jak na fali, energia mnie rozpierała !!Wiem, że efekty mogą być odroczone i bardzo zróżnicowane, dlatego podekscytowana, z “wypiekami na twarzy” czekam, co jeszcze pojawi się u mnie…… DZIĘKUJĘ BARDZO 😉

Ania napisała tak:

Marianko, ta sesjsa dzisiaj tak szybko mi minęła….czuje się po niej wspaniale. Na początku naszego spotkania miałam Ci powiedzieć, że od kilku dni jestem w tak kiepskim nastroju, że płacz mam na czubku nosa

🙂

a już w czasie sesji i szczególnie po niej cały czas buzia mi się śmieje. W ogóle to rozluźnienie mi towarzyszy, napięcie mięśni zniknęło (oby jak najdłużej). Wiem, że mam dużo do odblokowania, także koniecznie muszę umówić się na nastaną sesję ACCESS BARS

🙂

Dzisiaj rozkoszuję się spokojem – to wspaniałe uczucie, za co jestem ogromnie wdzięczna.

A ja zapraszam…. tel. 505 943 321

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *